Misyonumuz & Vizyonumuz

Avrupa'dan Asya'ya, Asya'dan Avrupa’ya ve her iki kıtadan adalara köprü olmak, araç ve yolcu taşımacılığını,

- Topluma ve çevreye duyarlı,

- Müşteri memnuniyeti odaklı,

- Sürdürülebilir büyüme ve yenilikçi hizmet anlayışıyla;

güvenilir, kaliteli, emniyetli, konforlu ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek, Sürekli büyüyerek ve gelişerek hem Çanakkale halkı için hem de Türkiye için çalışmaktır.

Vizyonumuz; Türkiye’de ve dünyada denizcilik sektöründe, benzer deniz taşımacılığı yapan kuruluşlar arasında lider/örnek bir şirket olmaktır.

Firmamızın İnsan Kaynakları Politikası; stratejik plan ve hedefler doğrultusunda sorumluluk sahibi, konusunda yeterli bilgi ve deneyime sahip işgücünün sağlanması, çalışanlarımızın motivasyonlarının ve şirkete bağlılıklarının ön planda tutularak verimliliklerinin en üst düzeye çıkarılmasıdır.

Çanakkale GESTCARD

Nitelikli İşgücünü Topluma Kazandırmak

- Çalışmak için tercih edilir bir topluluk olmak,

- Topluluğu geleceğe taşıyacak, GESTAŞ değerlerine sahip çıkacak, denizcilik örf ve adetlerine uygun nitelikli iş gücünü seçmek ve işe almak.

Çalışanların Gelişimine Yardımcı Olmak

- Çalışanları motive etmek,

- Memnuniyetlerini ölçmek,

- Çevre ve toplum bilincini geliştirmek,

- Bilgi birikimini kuruma yansıtmak,

- Ekip çalışma ruhunu aşılamak.

Organizasyonu Geliştirmek ve Güçlendirmek

- Çalışanların başarılarının sürekliliğini sağlayabilmek için organizasyonun insan kaynağı, sistem ve süreçlerini sürekli gözden geçirerek ihtiyaçlar doğrultusunda yapılandırmak,

- Yüksek potansiyelli çalışanların performanslarını takip etmek, şirketin bugün ve gelecekteki ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirmek.