Gestcard Araç Kartı

Çanakkale Boğazı, Gökçeada ve Bozcaada ile Güney Marmara adalar hattında deniz ulaşımı, araç plakasına göre özel olarak tanımlanan ve ön ödeme sistemiyle gişelerde nakit para yerine geçen Gestcard Araç Kartı ile gişede zaman kaybetmeden geçişinizi sağlayabilirsiniz.

Gestcard Araç Kartı hizmet şahısları, firmaları ve çok araçlı şirketlerin hepsine indirimli bir şekilde geçiş imkanı sağlamaktadır. Gestcard Araç Kartı aracın plakasına özel basıldığı için başvuru evrakları ile birlikte Lapseki Gişemize veya Çanakkale Gestcard Başvuru Noktasına başvurabilirsiniz.

Gestcard Kurumsal

GestCard Araç Kartı başvurusu için gerekli evraklar :
- Şahıs Başvurusu: Nüfus cüzdanı fotokopisi, araç ruhsat fotokopisi (1.derece Çanakkale ikametgahlı) - Bozcaada için ise; - 1. derece Bozcaada ikametgahı ve araç ruhsat fotokopisi
- Şahıs Firmaları Başvurusu: Nüfus cüzdanı fotokopisi, şahıs firması vergi levhası fotokopisi, kaç araç için başvuru yapılıyor ise tüm araçların ruhsat fotokopileri, doldurulmuş ıslak imzalı Gestcard Sözleşmesi.
- Şirket Başvurusu: Şirket vergi levhası fotokopisi, kaç araç için başvuru yapılıyor ise tüm araçların ruhsat fotokopileri, doldurulmuş ıslak imzalı Gestcard Sözleşmesi.

Şahıs Gestcard Araç Kartına direk gişeden veya bireysel.gdu.com.tr internet sitemize üyelik oluşturarak kredi kartınız ile Gestcard'ınıza bakiye yükleyebilirsiniz. Gişelerden yapılan yüklemelerde ise tek seferde en az 100 TL, en fazla 600 TL bakiye yüklemesi yapabilirsiniz ve bakiyenizi yükleme yaptığınız an itibari ile kullanabilirsiniz. Firma Gestcard Araç kartı sahipleri ise banka hesap numaralarına havale/ EFT yaparak yükleme yapabilirsiniz. Yaptığınız havale ya da EFT‘ler hafta içi mesai saatleri içerisinde aktif olacaktır.

Birden fazla aracı için Gestcard sahibi olan firma ya da şirketler için bakiye havuzu mantığı uygulanmaktadır. Bu sayede her araç kartı için ayrı ayrı yükleme yapmanız gerekmemektedir. Tek bir bakiye yüklemesi yaparak Gestcard sahibi yüzlerce aracınızın geçişini sağlayabilirsiniz.

Önceki Makale Gestcard Yaya Kartı
Sonraki Makale