Gestcard Araç Kartı

Araç plakasına göre özel olarak tanımlanan Gestcard bakiye yüklemeleri; Çanakkale Boğazı, Gökçeada ve Bozcaada ile Güney Marmara adalar hattındaki gişelerimizden nakit ödeme yaparak veya bireysel.com.tr adresi üzerinden kimlik bilgileri ile üyelik oluşturularak kredi kartı ile bakiye yüklemesi yapabilmektedir. Ticari araçlarda ise ön ödeme sistemiyle gişelerde nakit para yerine geçen Gestcard Araç Kartı ile gişede zaman kaybetmeden geçişinizi sağlayabilirsiniz.

Gestcard Araç Kartı hizmet şahısları, firmaları ve çok araçlı şirketlerin hepsine indirimli bir şekilde geçiş imkanı sağlamaktadır. Gestcard Araç Kartı aracın plakasına tanımlandığı için başvuru evrakları ile birlikte Lapseki veya Çanakkale Gestcard Başvuru noktasından araç kartlarına sahip olabilirler

Gestcard Kurumsal

GESTCARD ARAÇ KART BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR: - Gestcard Bireysel Araç Kartları için: otomobil, karavan, traktör, kamyonet (1 - 3.5 Ton veya 3.5 - 6 Ton), otobüs, minibüs (8-18 kişilik), midibüs (19-32 kişilik) cinsi araç sahipleri için 1. İkamet belgesi ve doldurulmuş ıslak imzalı Gestcard Sözleşmesi. - Bozcaada, Gökçeada ve Güney Marmara Adakart başvurusu için ise; 1. ikametinin geriye dönük 6 aylık Bozcaada, Gökçeada veya Güney Marmara Adaları'nda olduğunu beyan eden Adres Bilgileri Raporu, araç ruhsat fotokopisi ve doldurulmuş ıslak imzalı Gestcard Sözleşmesi. - Şahıs Firmaları/ Şahıs Şirketleri Başvurusu için: Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası'ndan alınan oda sicil kayıt sureti (Faaliyet Belgesi), kaç araç için başvuru yapılıyor ise tüm araçların ruhsat fotokopileri, doldurulmuş ıslak imzalı Gestcard Sözleşmesi.

Şahıs Gestcard Araç Kartına direkt gişeden veya bireysel.gdu.com.tr internet sitemize üyelik oluşturarak kredi kartınız ile Gestcard'ınıza bakiye yükleyebilirsiniz. Gişelerden yapılan yüklemelerde tek seferde en az 100 TL, online yüklemelerde ise 500 TL, en fazla 4.000 TL bakiye yüklemesi yapabilirsiniz ve bakiyenizi yükleme yaptığınız an itibari ile kullanabilirsiniz. Firma Gestcard Araç kartı sahipleri ise banka hesap numaralarına havale/ EFT yaparak yükleme yapabilirsiniz. Yaptığınız havale ya da EFT‘ler hafta içi mesai saatleri içerisinde aktif olacaktır.

Birden fazla aracı için Gestcard sahibi olan firma ya da şirketler için bakiye havuzu mantığı uygulanmaktadır. Bu sayede her araç kartı için ayrı ayrı yükleme yapmanız gerekmemektedir. Tek bir bakiye yüklemesi yaparak Gestcard sahibi yüzlerce aracınızın geçişini sağlayabilirsiniz.

Önceki Makale Gestcard Yaya Kartı
Sonraki Makale