Gestcard Yaya Kartı

Gestcard Yaya Kartlarına GESTAŞ gişelerinden nüfus cüzdanınız ile başvuru yaparak sahip olabilirsiniz. Gestcard'ı ilk sahip olacaklar ilk Gestcard alımlarında 100 TL kart ücreti ödemektedir. Gestcard Tam Yaya Kartı, Gestcard Öğrenci Kartı ya da 65 Yaş üstü kartına, GESTAŞ gişelerinden 10 TL online işlemlerde ise 100 TL'den başlayan bedellerde bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.

Bakiye anlaşmazlıkları durumunda beyan etmeniz için bakiye yüklemesi yaptıktan sonra size verilen mali onaylı fişi lütfen saklayınız.

Çanakkale Tam Yaya Geçiş Kartı

Gestcard Tam Yaya Kartı ya da Gestcard Öğrenci Kartı sahibi misafirimiz yeterli bakiyesi olması halinde iskelelerimizde bulunan turnikeler üzerindeki Gestcard okuyuculara kartlarını 5 cm. yaklaştırarak ya da kart okuyucunun üzerine kartını yerleştirerek geçiş yapabilir.

Geçiş izni turnike tarafından verildiği an kart okuyucu ekranında kaç TL bakiyenizin kaldığını da görebilirsiniz. Gestcard Tam Yaya Kartları için bakiye olduğu sürece aynı sefere birden fazla kişi biniş yapabilir. Gestcard Öğrenci ve 65 Yaş Üstü kart sahipleri ilk kart okumasından sonraki turnikeden kart okutmaları durumlarında bakiyelerinde tam yaya ücreti düşmektedir.

Çanakkale Öğrenci Geçiş Kartı
Çanakkale 65 Yaş Üstü Gestcard

65 Yaş Üstü Gestcard, 65 yaşın üzerindeki yolcularımıza verilen bir kart türüdür. Bu kartı almak isteyen 65 yaş üstündeki yolcularımızın nüfus cüzdanları ile birlikte Çanakkale Gestcard Başvuru Noktasına başvurmaları gerekmektedir. Yolcularımız birkaç dakika içerisinde kartlarını temin edebilmektedirler.

Önceki Makale BLOG
Sonraki Makale Gestcard Araç Kartı