Gestcard Yaya Kartı

Gestcard Yaya Kartlarına GESTAŞ gişelerinden ad soyad, T.C. Kimlik No ve adres bilgileriniz ile başvuru yaparak sahip olabilirsiniz. Gestcard'ı ilk sahip olacaklar ilk Gestcard alımlarında 10 TL kart ücreti ödemektedir. Gestcard, 65 Yaş Üstü, Tam Yaya Kartı ya da Gestcard Öğrenci Kartına Gestaş gişelerinden 5 TL ve katları bedellerde bakiye yüklemesi yapabilir veya bireysel.gdu.com.tr internet sitemize üyelik oluşturarak kredi kartınız ile Gestcard'ınıza bakiye yükleyebilirsiniz.

Bakiye anlaşmazlıkları durumunda beyan etmeniz için bakiye yüklemesi yaptıktan sonra size verilen mali onaylı fişi lütfen saklayınız.

Çanakkale Tam Yaya Geçiş Kartı

Gestcard Tam Yaya Kartı ya da Gestcard Öğrenci Kartı sahibi misafirimiz yeterli bakiyesi olması halinde iskelelerimizde bulunan turnikeler üzerindeki GestCard okuyuculara kartlarını 5 cm. yaklaştırarak ya da kart okuyucunun üzerine kartını yerleştirerek geçiş yapabilir.

Geçiş izni turnike tarafından verildiği an kart okuyucu ekranında kaç TL bakiyenizin kaldığını da görebilirsiniz. Gestcard Tam Yaya Kartları için bakiye olduğu sürece aynı sefere birden fazla kişi biniş yapabilir. Gestcard Öğrenci ve 65 Yaş Üstü kart sahipleri ilk kart okumasından sonraki turnikeden kart okutmaları durumlarında bakiyelerinde tam yaya ücreti düşmektedir.

Çanakkale Öğrenci Geçiş Kartı
Çanakkale 65 Yaş Üstü Gestcard

65 Yaş Üstü Gestcard, 65 yaşın üzerindeki yolcularımıza verilen bir kart türüdür. Bu kartı almak isteyen 65 yaş üstündeki yolcularımızın kimlikleriyle birlikte Çanakkale Gestcard Başvuru Noktasına başvurmaları gerekmektedir. Yolcularımız bir kaç dakika içersinde kartlarını temin edebilmektedirler.

Önceki Makale BLOG
Sonraki Makale Gestcard Araç Kartı